כפות הרגליים הם החלק המקשר בינינו ובין הקרקע ובכדי שהם יוכלו לבצע את תפקידם בצורה איכותית וטובה, חשוב לדאוג לשמור עליהן ולטפח אותן.

טיפולי פדיקור נועדו בדיוק למטרה הזו, כאשר בעוד שפדיקור סטנדרטי נועד אך ורק לשיפור מראה כף הרגל, פדיקור רפואי הוא הליך שייעודו טיפול מקיף ויסודי בכף הרגל, הן מהצד הקוסמטי והן מהצד הרפואי.

כאן חשוב לציין כי פדיקור רפואי מצריך מהמטפל הכשרה מקצועית ייעודית ושימוש בכלים מקצועיים אשר עבורו הליכי חיטוי איכותיים וקפדניים.

טיפול במגוון רחב של בעיות

פדיקור רפואי תקופתי חשוב הן לבריאות כף הרגל והן לנראות שלה. בין הבעיות שהטיפול יכול לסייע ואף למנוע מהן להתפתח הן: הסרת עור קשה וסדוק, טיפול בפטרת הציפורניים והעור, אקזמה,  טיפול ביבלות, ציפורניים חודרניות, מיגור ריחות רעים ועוד..

הליך הטיפול מתבסס על שימוש בתמיסות מיוחדות המיועדות לחיטוי, חומרי ריכוך שונים ומכשירים שונים אשר נועדו להסיר את העור הקשה ולהיטיב באופן כללי את מצבן של כפות הרגליים.

כמובן שבכדי ליהנות מכל התועלות הטמונות בטיפול פדיקור רפואי , קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את הפדיקוריסטית אשר תבצע את הטיפול ולוודא שיש ברשותה את הכלים, הידע והמכשור החדשני והאיכותי לבצע את הטיפול – וכמובן, גם להתאים את הטיפול למטופל, למצב כפות הרגליים שלו ולמצבו הבריאותי.

חשוב לציין שטיפול פדיקור רפואי אשר לא מבצוע בצורה מקצועית עלול להזיק לכפות הרגליים ולכן, חשוב לשים דגש רב על נושא זה.

פדיקור רפואי איכותי ומקיף


אם אתם זקוקים לפדיקור רפואי ולא מעוניינים להתפשר על פחות מהטיפול המקיף והאיכותי ביותר – גד מדיקל יהווה את המקום הנכון עבורכם.
עם ניסיון מקצועי רב שנים והסמכה פרטנית בתחום, תוכלו להיות רגועים ושקטים שאתם עתידים לקבל טיפול יסודי אשר יותאם באופן פרטני לכף הרגל שלכם ולמצבכם הבריאותי.

מעבר לרמה מקצועית בלתי מתפשרת ולשימוש במכשור מתקדם וחומרים איכותיים, בקליניקה מושם דגש רב גם על האווירה והחוויה – כך שגם הדרך לכפות רגליים בריאות ומטופחות תהיה נעימה ומהנה.

לפרטים נוספים ולקביעת תורים לטיפולי פדיקור רפואי מוזמנים ליצור קשר עם ענבר גד.

 

פדיקור רפואי

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417