בקטלוגים הנבחרים של אופנה ואיפור, הגבות של הדוגמניות תמיד נראות מושלם. אבל אסור לטעות. זה לא משהו שמגיע בדרך כלל באופן טבעי וזה לא רק ריטוש תמונות בפוטושופ. רבות מאותן דוגמניות לא רק משתמשות באיפור או הצללה. עיבוי גבות בשיטת השערה הוא זה שמעניק מראה מלא יותר ויפה יותר לגבות. אם את גרה באזור ראשון לציון, את מוזמנת לענבר מקליניקת גד מדיקל. זו הקליניקה שבה תוכלי ליהנות מטיפולים מרהיבים לתוצאות נהדרות. לצד קעקוע בגבות או עיבוי גבות בשיטת השערה תוכלו ליהנות גם מטיפולם קוסמטיים, טיפוח ויופי ברמה אחרת. לייזר בפנים בראשון לציון או מפשעות לייזר לא עושים אצל כל אחד. אם את רוצה גבות נהדרות, כעת גם את יודעת למי לפנות!

לייזר בפנים בראשון לציון

כאשר מבצעים עיבוי גבות בשיטת השערה ניתן לשלב זאת גם עם טיפולים נוספים שמטרתם, פנים יפות, זוהרות ומטופחות יותר. אחרי שעוברים קעקוע בגבות אפשר גם ליהנות מטיפולים מיוחדים לריסים. אפשר גם להשלים את המראה עם לייזר בפנים בראשון לציון, בגד מדיקל. כמובן, ישנן נשים שרוצות אך ורק טיפולי עיבוי גבות בשיטת השערה וגם זה בסדר. אך אם את רוצה מפשעות לייזר או טיפולי יופי וקוסמטיקה נוספים, גד מדיקל, אנו שמחים לעמוד לשירותך כדי שתיראי יפה יותר.

קעקוע בגבות

אם את חוששת מטיפולים של קעקוע בגבות, את מוזמנת לפנות אלינו ונסביר לך בדיוק על מה מדובר. באופן כללי, עיבוי גבות בשיטת השערה נעשה בשיטה בטוחה ובדוקה, שיש לה מאפיין מרכזי מאוד חשוב. עיבוי גבות בשיטת השערה מעניק לך מראה טבעי לחלוטין ובכלל לא מראה מקועקע במופגן. הגבות נראות מלאות ובריאות יותר. הן נראות מורמות יותר, לא שמוטות ולא מלאכותיות. כל הטיפולים נעשים אצלנו לאחר אבחון המטופלת, בדיקת התאמה ומתן הסברים כנדרש. לרשותך יופי של טיפולי לייזר בפנים בראשון לציון, טיפולי מדיקור, פדיקור, מפשעות לייזר ועוד.

מפשעות לייזר

אם את לא זקוקה כרגע לטיפולים כמו עיבוי גבות בשיטת השערה או לייזר בפנים בראשון לציון, יש עוד מגוון טיפולים אסתטיים שיעזרו לך להרגיש נהדר. אם כבר סיימת עם קעקוע בגבות או עיבוי גבות בשיטת השערה וכעת את רוצה להתכונן לקיץ, לחוף הים או לבריכה, זה הזמן לעבור טיפולי מפשעות לייזר. גם את זאת אנו מבצעים באופן מעודן, מדויק ואפקטיבי. הניסיון של ענבר, עובד נטו בשבילך.
 

עיבוי גבות בשיטת השערה

מאמרים:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417