טיפולי הסרת שיער

שיעור יתר, בעיקר על גוף האישה אך בלא מעט מקרים גם של גוף הגבר, נתפס בחברה הנוכחית כפגם אסתטי של ממש. הבעיה היא שהגוף נוטה לצבור עליו שערות באופן טבעי, כך שיש "להילחם" בבעיה באמצעות כלים חיצוניים. ההתפתחות המרשימה של תחום הקוסמטיקה הרפואית בשנים האחרונות הביא למגוון רחב של טיפולי הסרת שיער, שנעשים כיום עם מינימום כאבים או סיבוכים ומציעים תוצאות מקסימליות ולאורך זמן (לעיתים אפילו לצמיתות).

אם מוסיפים לכך את העובדה שניתן כיום לבצע הסרת שיער בכמויות שונות ובאזורים נבדלים, למשל, הסרת שיער בית שחי, מבינים מדוע פנייה לחברה הפועלת בתחום היא צעד חכם ביותר.
כך מבצעים כיום הסרת שיער
טיפולי הסרת שיער מתבצעים כיום בלא מעט שיטות, כל אחת עם מאפיינים ויתרונות משלה. השיטות ה"מסורתיות" של הסרת שיער, דוגמת הסרת שיער בגילוח או בשעווה, נחשבות כיום לבלתי יעילות בעליל בטווח הארוך. בנוסף לכך, הן כרוכות באי נעימות ופעמים רבות גם בכאבים. חשבו, למשל, על הסרת שיער בית שחי באמצעות השיטות המיושנות האלה, ועל חוסר הנוחות הרבה הכרוכה בכך.
טיפולי הסרת שיער כיום מבוססים על מיטב הטכנולוגיה, מוציאים את הכאבים מהתמונה ומאפשרים תוצאות לטווח ארוך. הסרת שיער בידיים, ברגליים, בבטן, בפנים או בכל איבר אחר יכולה להיעשות בשיטות מתקדמות, דוגמת הסרת שיער בלייזר או בשיטת ה-IPL המתקדמת. אלו הן שיטות שמשנות את חוקי המשחק בתחום, לא פחות, והופכות את התהליך של הסרת השיער לנגיש, למהיר ופשוט בצורה ניכרת ביחס לשנים עברו. בנוסף, הן מאפשרות תוצאות לטווח ארוך מאד, החל ממספר חודשים ועד לצמיתות (על פי סוג הטיפול הנבחר ומאפייני האדם שעבר אותו).

אז איך מתחילים?
טיפולי הסרת שיער מתקדמים, בין אם הסרת שיער בידיים או בכל אזור אחר בגוף, הם כיום עסק למקצוענים בלבד. בראשון לציון ניתן למצוא קליניקה העונה להגדרה הזו בדיוק – זוהי קליניקת "גד מדיקל". בקליניקה מבוצעים טיפולים מגוונים בתחום אסתטיקת הגוף, כולל שיטות מתקדמות של הסרת שיער, כאשר התוצאות בכל המקרים הן מיטביות. אנשי הקליניקה מרכיבים לכל לקוח או לקוחה, תוכנית טיפולים אישית ומקפידים לבצע כל טיפול על פי הספר וברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.
 

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417