הרמת ריסים

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
אם בלי מסקרה קשה לך להתעורר והתחושה היא ש"התריסים עדיין סגורים", הרמת ריסים היא הטיפול האידיאלי עבורך. המסקרה נכנסה עמוק לתוך עולם האיפור כי היא מרימה את הריסים, מבליטה אותם וגם נותנת לעין מראה פתוח ומכניסה רעננות וחיוניות. חשוב לזכור שעדיין זהו תכשיר איפור שלא בהכרח תורם לעין, לעור ולריסים, והסרה יומיומית שלו (שמומלץ וחשוב לעשות) יכולה גם לתלוש ריסים ולתת להם מראה דליל יותר עד צמיחת הריס מחדש. לכן, טיפול הרמת ריסים הוא טיפול מצוין כל עוד נעשה על ידי יד מקצועית.

למי מתאים טיפול הרמת ריסים?
טיפול הרמת ריסים מתאים לכל מי שלא מרוצה ממראה הריסים שלה. ניתן לטפל בריסים ארוכים ונפולים ולהרים אותם או בריסים בהירים על ידי הרמה שניתן לצרף לה גם צביעה המראה הנוצר הוא מראה טבעי מצד אחד ומצד שני הריסים מקבלים את הדומיננטיות שאמורה להיות להם. הריסים נראים היטב כשהם מורמים כלפי מעלה כך שגם העיניים נראות פתוחות וממבט עייף מתקבל מבט חיוני.

איך מתבצע הטיפול?
טיפול הרמת ריסים אורך 45 דקות בסך הכל, זמן שכל אחת (או אחד) יכולים למצוא. הרמת הריסים נעשית מהשורש לכיוון הגבה על בסיס שבלונה המותאמת לריסים באופן מושלם. לאחר שהמטפלת עברה על כל ריס ומתחה אותו היטב, נמרחות על הריסים שתי תמיסות השומרות על הריס זקוף ומורם וכך אפקט ההרמה נשאר. אם הריסים בהירים ניתן גם לצבוע אותם בצבע כהה וכך להפוך אותם לדומיננטיים יותר.

כמה זמן נשמר הטיפול?
כל עוד הריס המטופל קיים הטיפול נשמר. ברגע שריס נושר וצומח חדש גם הוא יצטרך לעבור טיפול כדי להיות מורם. התחדשות ריסים מתרחשת באופן טבעי כל 8-12 שבועות כך שבממוצע יהיה צורך בטיפול כל חודשיים כדי לשמור על ריסים מורמים.

הרמת ריסים היא שיטת טיפול חדשנית וטבעית שמרימה את הריסים תוך יצירת מראה טבעי ולא עמוס. החיסכון במריחת מסקרה מדי יום הוא ללא ספק יתרון עבור רבות. ממש כמו עיסוי בגוף המותח חזרה שרירים ואיברים מכווצים, כך עושה השיטה לאזור הריסים והעפעפיים. ענבר גד מבצעת הרמת ריסים במקצועיות רבה לאחר שעברה הכשרות וצברה ניסיון רב בתחום.
 
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417