הסרת שיער shr מחירים

על החשיבות של הסרת שיער, הן בקרב נשים והן בקרב גברים, אין צורך לספר לכם – ידוע שזהו אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים ביותר שיש. כאשר נכנסים לעובי הקורה בתחום זה ומעוניינים לעשות טיפול הסרת שיער מכף רגל ועד ראש או באזור ספציפי בגוף, מגלים כי המשוואה מורכבת יותר ממה שחושבים. יש בנמצא שיטות שונות ומגוונות, כאשר הסרת שיער ב-shr נחשבת לאחת המוצלחות שבהן. השיטה היא פרי פיתוח ישראלי ומבוססת על הבזקי אור קצרים ומהירים, שמופיעים בצורה רציפה (זאת להבדיל מטיפולי IPL, למשל). ההבזקים מחממים את זקיק השערה ומביאים לקטילה שלו, כאשר הטיפול הוא הדרגתי.

המאמר הנוכחי מספק לכם את התשובה לשאלה שבוודאי כל אדם ששוקל את השיטה הזו שואל את עצמו: מהם המחירים של הסרת שיער shr? כפי שתראו מיד, התשובה לכך אינה חד משמעית.

הגורמים שמשפיעים על מחירי הטיפולים
הסרת שיער shr מגיעה כיום עם טווח מחירים רחב בכל קנה מידה, ולו מכיוון שמשתנים שונים נכנסים לתוך המשוואה. בין הפרמטרים שמשפיעים על מחיר הסרת שיער בשיטת shr אפשר למנות את האזור או את האזורים בגוף בהם מתבצעת ההסרה, את ממדי הבעיה (כמות השערות), את מאפייני העור וכמובן – גם את האמצעים הספציפיים בהם משתמשים לצורך ההסרה, כאשר קיים מכשור שונה שעשוי לשמש להסרת שיער בשיטת shr.

שימו לב לכך שנדרשים לרוב מספר טיפולים על מנת להשלים הסרת שיער בשיטת shr, כשהמספר הממוצע נע לרוב בין שמונה לתריסר טיפולים. מכיוון שתחום הקוסמטיקה והטיפולים הרפואיים הוא רחב ותחרותי בישראל של העת הנוכחית, ברור שייתכנו להסרת שיער shr מחירים שונים בין המכונים השונים.

מכון גד מדיקל בראשון לציון הוא המקום המומלץ לביצוע הסרת שיער בשיטת shr. המכון מבצע הסרת שיער shr במחירים משתלמים, כאשר ניתן להיות שקטים לגבי המקצועיות של הטיפולים, שמתבצעים באמצעות מיטב הציוד והחומרים העומדים לרשות תחום הקוסמטיקה הרפואית כיום.
 

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417