הסרת שיער לבעלי שיער בהיר

מאז שהחל עידן הסרת שיער במכשירי לייזר ומכשירים אחרים, אנחנו שומעים שוב ושוב, שטיפולים אלו מתאימים בעיקר לבעלי שיער כהה, ברמות ובגוונים שונים. ההסבר לכך הוא פשוט, מכשיר הלייזר בו משתמשים לצורך הסרת שיער, שורף את השורש מבפנים ובכך מונע ממנו לצמוח. אם הטיפול ייעשה בבעלי שיער בהיר, זה עלול להשאיר אצלם כוויות, בגלל גוון השיער.
אך עם הזמן, כמו בתחומים רבים אחרים, אנחנו יכולים לראות שיפור ניכר בכל מה שקשור להסרת שיער בכלל ובפרט הסרת שיער לבעלי שיער בהיר. מאחר ובאופן טבעי, גם הם רוצים להסיר שיער ממקומות שונים בגוף, בין אם מדובר בנשים ובין אם מדובר בגברים, הרי שהיו חייבים למצוא שיטות שיהיה ניתן לבצע את הטיפול.

חשוב לומר, לא כל מכון ערוך לכך ולא בכל מקרה הטיפול מתבצע. לשם כך, המומחים במכון יבדקו האם ניתן לבצע הסרת שיער למטופל בעל שיער בהיר, מה סוג השיער, מה אופי הגוון שלו, האם המכשיר מותאם לסוג השיער וכדומה. מה שכן, אנחנו יכולים למצוא שיטות אחרות, שלא בלייזר ואף הן מהירות ואיכותיות לצורך הסרת שיער לבעלי שיער בהיר. כך שגם אם המומחים במכון ימליצו שלא לעשות טיפול הסרה בלייזר, עדיין יש אפשרויות שונות שניתן להשתמש בהן.

דוגמא טובה היא, הסרת שיער לבעלי שיער בהיר באמצעות אינפרא אדום. טיפול זה מזכיר במהותו טיפול בלייזר רק הוא עובד עם מכשיר אינפרא שהוא הרבה יותר עדין. הטיפול מתאים לבעלי שיער בהיר, הן בלונדינים והן ג'ינגים. טיפול אחר שיכול לעזור הוא טיפול בהבזקים, מדובר בטיפול הסרת שיער שיכול להועיל במקומות שונים בגוף, למשל במפשעה, ובאזורים אחרים, כולל אזורים שזופים. יש לציין, שטיפול זה נחשב איכותי מאחר והבזקי האור לא פועלים במשך זמן ממושך ולכן רמת הסיכון היא מאוד נמוכה, באופן יחסי.

ישנן עוד שיטות שונות שיכולות להתאים עבור הסרת שיער לבעלי שיער בהיר, שיטות מתקדמות וחדשניות, כאלה שמאפשרות הסרת שיער לצמיתות בדיוק כמו הסרת שיער בלייזר. לפני שבוחרים לפנות למכון מסוים, נכון לברר האם יש למקום מה להציע בהקשר זה ומה ההשלכות של הטיפול אותו הוא מציע.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, אל גד מדיקל על מנת לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח להציג בפניכם את כל השיטות להסרת שיער שאנחנו מבצעים וכן לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות. 

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417