הסרת שיער ב-shr

הסרת שיער היא צורך של לא מעט אנשים, גברים ונשים כאחד, שמבינים כי שיער מיותר בגוף מהווה פגם אסתטי ולא נעים. כיום יש עבורם מגוון רחב של שיטות וטיפולים, כאשר השאיפה היא לטיפול מהיר, נטול כאבים וכזה שיביא לתוצאות לאורך זמן. אחת השיטות המקובלות כיום של הורדת שיער לגברים ולנשים גם יחד היא הסרת שיער ב-shr, אשר המאפיינים שלה ויתרונותיו יובאו במאמר הנוכחי.

כך זה מתבצע
הסרת שיער ב-shr (קיצור של Super Hair Removal) היא שיטה מתקדמת בכל קנה מידה. השיטה מבוססת על הבזקי אור, אשר משוגרים לאזורים ה"בעייתיים" והורגים למעשה את זקיקי השערות. הקירור המיידי של האזור נעשה במקביל, מה שמבטיח מינימום אי נעימות וכאבים עבור המטופלים. באמצעות הורדת שיער shr ניתן לטפל באזורים גדולים באופן יחסי, ובעיקר – לקבל תוצאות חלקות למשך פרקי זמן ארוכים.

הורדת שיער shr מצריכה סדרה של כעשרה עד תריסר טיפולים עד שניתן יהיה להגיע לתוצאות המיטביות. למרות שידוע כי לא ניתן להבטיח שהסרת השיער תיעשה לצמיתות (הרי המאפיינים הספציפיים של האדם נכנסים כאן לתמונה), אפשר לטעון בפה מלא כי שיטה זו נחשבת ליעילה ביותר, בכל הנוגע להסרת השיער ולמשכה. הסרת שיער ב-shr  תבטיח, אם כן, גוף חלק למשך פרקי זמן ארוכים.

התאמה מלאה לשלל קבוצות באוכלוסיה
יתרון משמעותי נוסף של הסרת שיער ב-shr הוא שהשיטה מתאימה למכנה המשותף הרחב ביותר של המטופלים. זוהי שיטה מקובלת של הורדת שיער לגברים ולנשים גם יחד, שיטה שמתאימה הן לצעירים והן למבוגרים. גם מבחינת סוגי העיר ההתאמה כאן היא כמעט מלאה – השיטה מתאימה גם למי שהעור שלהם כהה – כשניתן לבצע אותה לכל אורך השנה. יש לציין, עם זאת, שהשיטה פחות מתאימה לאנשים אשר גוון שערם הוא לבן, אפור, ג'ינג'י או בהיר.

גד מדיקל היא קליניקה לאסתטיקה רפואית הממוקמת בראשון לציון ומתמחה בטיפולי הסרת שיער, כולל בשיטת shr המתקדמת. במקום פועל צוות מומחים, שבונה לכל מטופל תוכנית אישית ומבצע כל פעולה במקצועיות ללא פשרות. במהלך השנים, סייעה הקליניקה ללקוחות רבים להפוך את עורם לחלק ולמרשים הרבה יותר.

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417