שיער הגוף מהווה מטרד עבור נשים וגברים רבים, אשר מוצאים את עצמם מנהלים עמו מאבקים ממשיים – הוא צומח, הם מסירים, הוא צומח הם מסירים וכן הלאה..

החדשות הטובות עבור אותם אנשים הן שבאמצעות שירות של הסרת שיער בשעווה, אשר מתבצע בצורה מקצועית ואיכותית, הצמיחה תהיה הרבה יותר איטית ותדירות "המאבקים" תפחת משמעותית.

כמובן, שבכדי לוודא שהסרת שיער בשעווה אכן מתבצעת בצורה האיכותית והטובה ביותר אותה ניתן לקבל, חשוב לבחור בקפידה את בעל המקצוע שיבצע אותה  תוך שימת דגש על פרמטרים כמו: ניסיון בתחום, הסמכה וסוג הטכניקות והחומרים בהם נעשה שימוש לצורך המטרה.  

הליך הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה היא שיטה ותיקה אשר יעילה בעיקר עבור מי שמעוניין להסיר שיער מאזורים גדולים בגוף – יחד עם זאת, כיום נהוג לעשות שימוש בשעווה חמה גם להסרת שיער מאזורים קטנים יותר כמו גבות ושפם.

הליך הסרת שיער בשעווה הוא יחסית פשוט, אך כאמור, מצריך דיוק, מקצועיות והקפדה על אמצעי זהירות – כאשר הסרת השיער מתבצעת באמצעות שעווה חמה, השעווה יכולה להיות רותחת ולגרום לכוויות במידה ולא עושים בה שימוש נכון.

ההליך עצמו כולל חימום השעווה לטמפרטורה הרצויה, הסרת השיער מתבצעת באמצעות רצועות בד ייעודיות תוך הצמדתן לאזור בגוף ממנו מעוניינים למרוט שיער ומשיכת הרצועות – קיימת גם אפשרות לעשות שימוש בשעווה קרה.

לא להתפשר על פחות מהשירות המקצועי ביותר

מכיוון שברוב המקרים הליך הסרת שיער מתבצע באמצעות שעווה חמה, קיימים לא מעט סיכונים אשר טמונים בשימוש לא נכון ולא מדויק בחומר כגון: כוויות ואף יצירת קרעים בעור.

לכן, אם אתם מעוניינים בהליך של הסרת שיער בשעווה ולא מעוניינים להתפשר על פחות מהתוצאה הטובה ביותר אין כל ספק כי הקליניקה של "גד מדיקל" תהווה ככתובת הנכונה למטרה.

עם ניסיון של שנים בתחום והקפדה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בנמצא, תוכלו להבטיח לעצמכם שאתם נמצאים בידיים טובות ועתידים ליהנות מתוצאות איכותיות ומרשימות.

לכל הפרטים על הסרת שיער בשעווה ולקביעת תורים מוזמנים ליצור קשר עם ענבר גד.
 

הסרת שיער בשעווה

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417