אנשים רבים, נשים וגברים, מוצאים את עצמם מנהלים מרדפים חוזרים ונשנים אחרי שיער הגוף הסורר, הוא צומח, הם מסירים וחוזר חלילה.

העניין הוא שלמרות שכבודן של שיטות הסרת השיער הזמניות כמו סכיני גילוח, שעווה ואמצעים ביתיים אחרים במקומן מונח, ברוב המקרים, ניתן ליהנות מתוצאותיהן למשך ימים בודדים בלבד.

החדשות הטובות עבור כל מי שנמאס לו מהשקעת הזמן והאנרגיה בהסרת שיער זמנית שבאמצעות הסרת שיער בלייזר אשר תתבצע בצורה מקצועית ויסודית, ניתן להיפטר משיער הגוף הסורר לתקופת זמן ארוכה.  

הסרת שיער בלייזר נחשבת כיום לשיטה פופולארית במיוחד כאשר עוד ועוד אנשים מגלים את יתרונותיה הרבים ובוחרים ליהנות מהתוצאה האסתטית, המרשימה והיפה שהיא טומנת בחובה.

הליך הסרת השיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר אשר מתבצעת בצורה מקצועית באמצעות מכשור חדשני ייעודי, טומנת בחובה מינימום של אי נוחות, כאשר המטופלים יכולים לחזור לשגרת יומם מיד בתום הטיפול.

בטרם הטיפול יש לגלח את השיער מהאזור המטופל על מנת למנוע תחושת צריבה בעור.

בשלב הבא, מורחים חומר מאלחש שימנע את תחושת הכאב לכל אורך הטיפול.

הליך הטיפול עצמו מתבצע על ידי הצמדת ידית של מכשיר הלייזר אל העור לפרקי זמן קצרים של מספר שניות, כאשר בהליך זה חודרת קרן הלייזר עד לשורש השערה והורסת אותו.

כאמור, מכיוון שמדובר בטיפול נקודתי וממוקד אז במידה והוא מתבצע באמצעות מכשור חדשני ומתקדם, ההליך יהיה נטול כאבים כמעט לחלוטין וברוב המקרים לא יכאב כלל.

הסרת שיער בלייזר באמצעים חדשניים לנשים ולגברים

בקליניקה של "גד מדיקל" תוכלו ליהנות מטיפולי הסרת שיער בלייזר המבוצעים באמצעות המכשירים החדשניים ביותר בתחום, העומדים בתקנים המחמירים של משרד הבריאות.

הטכנולוגיה המתקדמת בשילוב הניסיון והרמה המקצועית של המטפלת מאפשרים את השגת התוצאה המושלמת, ממנה תוכלו ליהנות למשך תקופת זמן ארוכה.

הטיפולים מתאימים עבור נשים וגברים בטווח רחב של גילאים.

אז אם אתם מעוניינים בהליך הסרת שיער בלייזר אשר יאפשר לכם לראות תוצאות כבר מהטיפול הראשון אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם ענבר גד.
 

הסרת שיער בלייזר

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417