הסרת שיער בית שחי

האם יש להסרת השיער מאזור בית השחי סיכון מסוים? איך מסירים את השיער מבית השחי לצמיתות? כמה עולה טיפול של הסרת השיער בגד מדיקל? 

יש הרבה מאוד פעולות אשר אנו עושים ביום יום וגוזלים מאיתנו המון אנרגיה. אחת הפעולות הללו היא ללא ספק הסרת שיער בית שחי. בעבר נהוג היה יותר לראות נשים המקפידות על הסרתו של שיער בית השחי אולם בשנים האחרונות יותר ויותר גברים מעדיפים להיפטר משיער בית השחי לצמיתות. פעולה זו מונעת ריחות לא נעימים ומעניקה תחושה אסתטית הרבה יותר.

הסרת שיער בית שחי הינו טיפול אשר מצריך מיומנות ואחריות רבה. אזור בית השחי הינו אזור בו העור עדין במיוחד, יש בו כלי דם רבים וכמו כן בלוטות לימפה ועוד. על כן חשוב מאוד לדעת כי אכן המטפלים אשר יעניקו לכם את טיפול הסרת שיער בית שחי מקצוענים דיו.

כמו כן חשוב לדעת ולהבין את המשמעויות של שימוש במכשיר לייזר או כל מכשיר בעל הטכנולוגיה מתקדמת אחרת. המכשור של גד מדיקל הינו מכשור אשר עבר את כל הבקרות הנדרשות ואושר לשימוש. אין בשימוש במכשירים אלו כל סיכון. אולם עם זאת המטפל יאבחן את המטופל לפני ביצוע פעולה אסתטית רפואית מכל סוג שהיא. בגד מדיקל פועלים באחריות ובמקצועיות.

דילול שיער ברגליים לגבר? גד מדיקל למענכם!
כאמור האסתטיקה הרפואית לא פוסחת גם על הגברים שבינינו. דילול שיער ברגליים לגבר וכמו כן כל שאר הטיפולים של גד מדיקל תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה, מחירים מעולים לשביעות רצון המטופלים. בגד מדיקל יש את כל הניסיון הנדרש וכמו כן את כל הידע הנחוץ על מנת להעניק את שירותי האסתטיקה הרפואית המעולים ביותר.

מכון להסרת שיער? לא רק!
גד מדיקל הינו מכון להסרת שיער אך עם זאת ניתן ליהנות מעוד מבחר של טיפולי אסתטיקה רפואית כמו הצרת היקפים, המסת צלוליטיס מהירכיים ועוד. לגד מדיקל הרבה מאוד מטופלים ומטופלות מכל רחבי הארץ. 

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417