הסרת שיער בבית השחי

הורדת שערות נחשבת לאחת הפעולות הקוסמטיות החשובות ביותר שיש, מה שלא מפתיע על רקע התפיסה לפיה עור חלק הוא גם אסתטי. הבעיה היא שהשיער גדל בצורה טבעית אצל כמעט כל אחד מאתנו, כשבאזורים שונים הנוכחות שלו גם מפריעה. הסרת שיער בבית השחי נדרשת עבור כל אישה באשר היא, כאשר יש גם גברים שבוחרים להיפטר בצורה זו משערות הגוף העודפות שלהם.

כל הסיבות להוריד את השיער המיותר
את השיער הצומח בבית השחי נדרש להסיר עקב מספר סיבות עיקריות. ראשית, כפי שרמזנו כבר מעלה, השיער המיותר אינו אסתטי, במיוחד בקרב נשים. אישה שצומח על עורה שיער במקומות לא מחמיאים, כגון בית השחי, נתפסת באופן כמעט אוטומטי כמושכת פחות, או אפילו כ"מוזנחת" – מה שפוגע הן בתדמית שלה והן בביטחון העצמי שלה.

גם מבחינת הנוחות והתחושה האישית, הסרת השיער נחשבת למומלצת ולעיתים גם להכרחית. השיער העודף מגביר את ההזעה באזור בית השחי, ומכאן שגם מביא לריח לא נעים. בנוסף, מבחינה בריאותית – השילוב שבין השיער והלחות עלול להוות כר פורה להצטברות חיידקים, שעלולים לפגוע בגוף בדרכים שונות.

איך מסירים שיער בבית השחי?
הסרת שיער בבית השחי אינה שונה בתכלית העיקרית שלה מהסרת שיער בגב או בכל מקום אחר בגוף האדם. התחום הזה מתקדם ומתפתח מדי שנה, כך שאת מקומה של השעווה הלא הנעימה והכואבת מחליפות שיטות אחרות ויעילות פי כמה. את ההסרה מומלץ לבצע במכונים המתמחים בכך, שירתמו את מיטב השיטות הידועות כיום בתחום: IPL היא המרכזית.

אופציה אחרת לבצע הסרת שיער בבית השחי היא לרכוש תכשירים ביתיים המיועדים לבצע את המשימה החשובה של הורדת שערות, כשגם כאן הכתובת אליה נדרש לפנות היא המכונים המתמחים בתחום.

הקליניקה "גד מדיקל" הממוקמת במיקום מרכזי בראשון לציון מציעה פתרונות מגוונים בתחום של אסתטיקת הגוף, כולל הסרת שיער בבית השחי, הסרת שיער בגב, הסרת שיער בבטן ועוד. הטיפולים נעשים באמצעות מיטב המכשירים והחומרים, עם שילוב בין שיטות שיוצרות שלם הגדול בהרבה מסך החלקים שלו. הטיפולים נערכים באווירה נעימה ומוצעים במחיר נוח.
 

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417