הורדת שיער ipl

כיום, יש מספר לא מבוטל של שיטות להסרת שיער. הרצון של כל מי שנכנס לתחום הוא אחד: הסרה שתספק את התוצאות המרשימות ביותר, לאורך הזמן הארוך ביותר ועם מינימום כאבים. אחת השיטות המתקדמות ביותר כיום היא הורדת שיער ipl, המבוססת על קרני אינפרא אדום. אז כיצד מתבצע התהליך? מהם הסרת שיער ipl מחירים? ואיזו קליניקה תשמח לסייע לכם? על כך ועוד במאמר הבא.

על שיטת ipl ומעלותיו
הורדת שיער ipl, כאמור, נחשבת לשיטה מתקדמת במלוא מובן המילה. הרציונל כאן הוא פשוט, כאשר הסרת שיער בipl מבוסס על "שיגור" של קרני אינפרא אדום מסוננים, לאזורים עמוסי השערות בגוף, האור מאתר את החומרים השחורים – למשל גוון השערות -  והמגע שלו עמן מביא לנזקים משמעותיים לזקיקי השערה. היתרון כאן הוא שהפגיעה בזקיקים היא כה משמעותית, עד שיעבור פרק זמן ארוך עד שהשערות יחזרו לצמוח, אם בכלל (לא מעט משתנים משפיעים על כך).

יתרון משמעותי של הורדת שיער ipl הוא שמדובר בהליך פשוט מאד לביצוע, ובניגוד לשיטות אחרות של הסרת שיער – כזה שלא כרוך בכאבים וכמעט שלא גורם לאי נעימות מכל סוג. בכל מקרה, על מנת לקבל תוצאות מיטביות נהוג לבצע סדרה של טיפולי הסרת שיער בipl, לרוב בין שבעה לתריסר, וזאת על פי כמויות השיער שיש להוריד והאזורים הספציפיים בהם הוא מופיע בגוף.

מחירי הסרת שיער בשיטת ipl
אחד הפרמטרים המרכזיים המבדילים בין שיטות הסרת השיער השונות הוא תג המחיר שלהם. במקרה של הורדת שיער ipl, מדובר כיום על מחירים שנחשבים לאטרקטיביים בכל קנה מידה (גם אם ברור שהם גבוהים ביחס לשיטות מתקדמות פחות). מומלץ מאד לבחון היטב את הנושא של הסרת שיער ipl מחירים, ולקחת בחשבון שלא רק השיטה הספציפית תשפיע על המחיר, אלא גם האזור בו מתבצעת הורדת השיער, מאפייני האדם שעובר את הטיפול ומדיניות החברה שלוקחת זאת על עצמה.
גד מדיקל בראשון לציון היא קליניקה לאסתטיקה רפואית המבצעת טיפולי הסרת שיער מגוונים, בשיטות המתקדמות ביותר – כולל שיטת ipl, כמובן. הטיפולים נעשים על ידי מומחים מהשורה הראשונה, מה שמבטיח תוצאות מיטביות הנשמרות לאורך זמן.

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417