מהי הדמיית שיער ומדוע גם אתם זקוקים לה?

הדמיית שיער הינה טכנולוגיה חדשנית שהתפתחה בשנים האחרונות והיא מאפשרת להחדיר פיגמנט צבע אל תוך העור ובשילוב עם מכשור עדין אך משוכלל, ליצור אפקט של שיעור גם במקומות בהם השיער דליל או לא קיים. להידללות השיער יכולות להיות מגוון סיבות, שכל אחת מהן ושילוב שלהן יוצרת מראה מבוגר וחסר חיוניות. שינויים בתזונה, מחלות, הריונות ולידות,  חשיפה לנזקי מזג האוויר וגם השפעות גנטיות – כל אלו גורמים להתקרחות באזורים שונים של הגוף. למשל, באזור הגבות.

הגבות הן לכאורה איבר שולי אך למעשה, יש להן תפקיד אסתטי חשוב. גבות מעוצבות "ממסגרות" את מבנה הפנים, מעניקות להן צורה ואור וכתוצאה מכך גם מראה בריא, צעיר ומלא חיים. הן מחמיאות לא רק לעיניים אלא גם לפנים כולן ולראיה, המראה הנפול והדהוי שיש למי שגבותיו אינן מסודרות ומעוצבות.

התקרחות באזור הגבות יכולה לגרום לקשיים משמעותיים בעיצוב שלהן ולכן זהו נושא קריטי, במיוחד אצל נשים. הפתרון הוא כאמור שימוש בהדמיית שיער, המאפשרת לעצב אותן מחדש באופן המחמיא ביותר. יתרון נוסף של השיטה הזו הוא העמידות הרבה שלה. טווח הזמן בין טיפול לטיפול נע בין שנה לשלוש שנים, מה שמאפשר איכות חיים ומראה זוהר ונשי, ללא צורך להתחייב לסדרת טיפולים ארוכה או להשתעבד לביקורים תכופים במכון היופי.

מה חשוב לדעת לפני טיפול בהדמיית שיער?

הדבר החשוב ביותר שיש לדעת בנושא הוא בחירת המקום המטפל. טיפולים בהדמיית שיער שמבוצעים על-ידי ידיים לא מקצועיות, עלולים לגרום לטעויות שקשה לתקן, לתוצאות לא אסתטיות או לאיכות טיפול ירודה הדורשת טיפולים חוזרים.

לכן, אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר בתחום הדמיית השיער ופנו כבר עכשיו לגד מדיקל – המומחים לטיפולים אסתטיים והדמיית שיער בגבות. בגד מדיקל שמים דגש על התאמה אישית של הטיפול למטופלים וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאות יהיו העמידות, המרשימות והמחמיאות ביותר. בטלפון מהיר ל 072-25-75-417 אתם יכולים לקבוע כבר את התור שישנה לכם את החיים ויעניק לכם מראה חדש ובטחון עצמי מחודש.

 

הדמיית שיער

מאמרים:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417