לגבות יש השפעה גדולה על מראה הפנים, כאשר גבות לא מסודרות או כאלו המסודרות בצורה שלא מתאימה ומחמיאה לעיניים ולמבנה הפנים עלולות לגרום למראה נפול, עייף והרבה פחות מרשים ממה שהוא יכול היה להיות במידה והגבות היו מעוצבות.

ישנן שיטות רבות לעיצוב וסידור הגבות כאשר אחת השיטות הפופולאריות של התקופה האחרונה היא שיטת השערה.

איפור גבות בשיטת השערה מצריך מהמאפרת להתמחות בשיטה ומעבר לכך עליה להחזיק בידע ובכישורים אשר יאפשרו להתאים לכל מטופל או מטופלת עיצוב גבות מחמיא ומתאים – לעיתים יש צורך לעבות גבות דקות, לעיתים המטרה תהיה לעבות גבות דלילות, לעיתים הצורך יהיה לתקן פגמים או לסתום חורים בגבות ועוד.. חשוב שהמאפרת בשיטת השערה תוכל לענות על כל אחת מהדרישות ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

איך עובדת שיטת השערה?

שיטת השערה היא טכניקה חדשנית לעיצוב גבות באמצעותה מתבצעת הדמיית השיער וזקיקי השיער על ידי פיגמנט אשר מדמה את המראה של השערה הטבעית ולהשתלב בצורה הרמונית ומרשימה עם הגבה המקורית. באמצעות שיטת השערה ניתן לשנות את הצורה של הגבות, לעצב אותן בצורה מחמיאה ומרשימה ולדאוג שמצב זה גם יחזיק מעמד לאורך זמן והמטופל או המטופלת יוכלו ליהנות מגבות מעוצבות לתקופת זמן של שנה עד שלוש שנים.

מכיוון שעיצוב גבות בשיטת השערה אמור ללוות את המטופל או המטופלת תקופת זמן ארוכה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את מעצבת הגבות על ידי השיטה ולוודא שהיא גם עברה הכשרה ייעודית בטכניקה החדשנית וכמובן, גם למדה את רזי העיצוב גבות והתברכה בכישורים להתאמת הגבות למטופל או המטופלת – תמיד אפשר לבקש לראות דוגמאות לעבודות או לבקש המלצות.

שיטת השערה המותאמת עבורך

אם גם אתם מעוניינים בעיצוב גבות שיחמיא לכם ויאפשר לפנים שלכם להיראות צעירות וזוהרות יותר, אין כל ספק כי בקליניקה של "גד מדיקל" תוכלו לקבל את המענה המושלם על דרישותיכם וליהנות מגבות מעוצבות ומרשימות לאורך זמן.

לכל הפרטים על עיצוב גבות בשיטת השערה ולקביעת תורים לטיפולים מוזמנים ליצור קשר עם ענבר גד.
 

גבות בשיטת השערה

תחומי התמחות:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417