איפור באזור העיניים מעניק פנים מאוד מטופחות, מוארות וכמובן גם מסודרות, יפות. אך חשוב מאוד להתייחס גם לאזור הגבות. גבות לא מטופחות, לא מסודרות, לא מעוצבות, אף אחת לא רוצה את זה. בקליניקה גד מדיקל עומדים לרשותך מיטב הטיפולים לטיפולי הפנים וטיפוח הגוף וכן שיקום גבות. בין היתר, תוכלו ליהנות מגוף חלק יותר בעזרת הסרת שיער לנשים ונוכל להעניק לך גבות מושלמות בשיטה מדהימה. גבות בשיטת ההצללה הופכות את כל השליש העליון של הפנים למעוצב ויפה לתפארת. מלבד גבות בשיטת ההצללה, אנו מציעים גם הסרת שיער לצמיתות בפנים, בעזרת מיטב המכשור ובמקצועיות יוצאת מן הכלל.

שיקום גבות

ישנן נשים אשר יודעות היטב כי הן זקוקות לטיפולי גבות. יש כאלה שרוצות להזמין כבר היום טיפולי גבות בשיטת ההצללה וזה כמובן אפשרי. אך יש נשים שלא בטוחות ורוצות להתייעץ עם אשת מקצוע. יתכן שאת שואלת את עצמך האם את צריכה שיקום גבות. יתכן שאת לא לגמרי בטוחה האם גבות בשיטת ההצללה זה משהו שנחוץ בשבילך. בקליניקה גד מדיקל תוכלי להתייעץ עם אשת מקצוע מהשורה הראשונה ולהתרשם מהאיכות והמקצועיות. במקום מבצעים טיפולי הסרת שיער לנשים (ויש גם טיפולים ייעודיים לגברים). אם נמאס לך מהשיער המיותר בפנים, אנו נפתור את הבעיה על ידי הסרת שיער לצמיתות בפנים, בטכניקה שעובדת.

הסרת שיער לנשים

על החשיבות של הסרת שיער לנשים לא צריך להכביר במילים. כל אישה מרגישה בעצמה מהו ההבדל לאחר טיפולים מסוג זה. לאחר הסרת שיער לצמיתות בפנים. בקליניקה גד מדיקל תוכלי להיפטר משיער מיותר, ללא כאבים ובתוצאות חלקות ומרהיבות. ועוד כמה מילים לגבי גבות בשיטת ההצללה. זוהי דרך נפלאה להשיג שיקום גבות ולהעניק להן מראה מלא יותר, מוצלל, מודגש. יחד עם זאת, כדאי להדגיש כי גבות בשיטת ההצללה מבצעים כך שהתוצאה תיראי טבעית ונהדרת. בצבע ובוון שמותאם לך במיוחד.

הסרת שיער לצמיתות בפנים

בקליניקה את מוזמנת להכיר את מיטב הטיפולים לשיפור מראה הפנים. לצד גבות בשיטת ההצללה וגם שיקום גבות, ישנם טיפולי מניקור ופדיקור ועוד טיפולי יופי וטיפוח למראה מושלם. אם רצית להזמין הסרת שיער לנשים ולא ידעת למי לפנות, גד מדיקל והשיפור מובטח. הסרת שיער לצמיתות בפנים כדי שתרגישי מאוד בנוח, יפה ומטופחת. גבות בשיטת ההצללה להשלמת המראה, בדיוק בשבילך. בדיוק בהתאם למבנה הפנים פלך, גודל העיניים, גובה הגבות וגווני העור.
 

גבות בשיטת ההצללה

מאמרים:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417