איפור קבוע הוא הפתרון שלך למראה מעולה 24/7

אין אישה שלא אוהבת להיראות זוהרת ורעננה וזו בדיוק ההנחה של עולם הקוסמטיקה והביוטי, שמשגשג עם אלפי מוצרים שנועדו להעניק לנשים את המראה האולטימטיבי – אסתטי, אלגנטי ונשי. לצד זאת, ההתעסקות במראה החיצוני ושמירה על שגרת טיפוח, יכולים להיות סיזיפיים למדי. נשים רבות מוצאות את עצמן מבלות שעות ארוכות מול המראה בניקוי הפנים, מריחת תכשירים ומוצרי איפור וזאת עוד לפני שהזכרנו את שגרת טיפוח השיער, הסרת שיער מהגוף וטיפוח העור.

כחלק מהשאיפה ליצור "קיצורי דרך" לרוטינות האלו ובשילוב עם הפיתוחים הטכנולוגיים של השנים האחרונות, התפתחו תחומים כמו איפור קבוע, שמאפשר לכל אישה להיראות מטופחת בכל שעות היממה, בלי קשר למזג האוויר או לשעה של היום.

איפור קבוע הוא טכניקה המזכירה קעקוע, רק שבמקום לצייר על העור אלמנט אומנותי, משתמשים במחטים זעירות על-מנת להחדיר לעור פיגמנטים המדמים את האפקט שנוצר כתוצאה מאיפור, הצללות, תוחם וכדומה. רוב השימוש של איפור קבוע הוא באזור הגבות, השפתיים והעיניים. באזור הגבות משמש האיפור הקבוע למילוי גבות דלילות ויצירת מראה שלם ומואר לכל הפנים. באזור העיניים ניתן להשתמש באיפור קבוע על-מנת לדמות את קו האייליינר מעל הריסים העליונים ואת השפתיים ניתן לתחום באמצעות איפור קבוע בגוונים שונים, בהתאמה אישית לצבע העור של הלקוחה והעדפתה.

סידור הגבות הקבוע, התוחם התמידי והאפשרות לדלג על משיחת האייליינר בשגרת הטיפוח היומיומית יכולה לחסוך זמן רב בהתארגנות של אישה. יחד עם זאת, חשוב לבצע טיפולי איפור קבוע במקום מקצועי בלבד.

הכירו את גד מדיקל – מרכז מוביל לאיפור קבוע

כדי ליהנות מאיפור קבוע עמיד, איכותי ומדויק, יש צורך בידיים מיומנות ומקצועיות. ידיים כאלו תמצאו בגד מדיקל, אחד ממכוני היופי המובילים בתחום.
בגד מדיקל מבצעים את כל טיפולי האיפור הקבוע וזאת תוך הקפדה על חומרי גלם איכותיים וביצוע עדין ותוצאה שמשתלבת כמה שיותר טוב עם המראה הטבעי של הפנים. בנוסף, הטיפולים נעשים בהתאמה אישית לכל מטופלת ולוקחים בחשבון את מבנה הפנים שלה, צבע העור וסוג העור.


 

איפור קבוע

מאמרים:

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
לקביעת תור: 072-25-75-417
גד מדיקל קליניק
הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:

שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה, 
לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
קבעי עוד היום פגישת ייעוץ אישית!
מלאי פרטיך וניצור קשר:
גד מדיקל - הקליניקה המקצועית לטיפול  האישי שלכם:
שעווה, לייזר, פדיקור רפואי, גבות בשיטת השערה,  לק ג'ל, אפילציה, הלחמת והרמת ריסים ועוד.
לקביעת תור: 072-25-75-417